نجات سطل زباله از شر حشرات موذی

1396/03/30
نجات سطل زباله از شر حشرات موذی

رطوبت و وجود مواد غذایی در داخل سطل زباله محیطی ایده‌آل را برای رشد میکروب‌ها به وجود می‌آورد. مواد غذایی از لحظه دور ریختن شروع به فساد می‌کنند. به همین دلیل در زمان ضدعفونی کردن خانه، نظافت سطل زباله و نابودی تمام میکروب‌ها در آن اهمیت زیادی دارد.

دامستوس کمک می‌کند که اثری از میکروب‌ها در سطل زباله باقی نماند:

در سطل زباله را در طول روز ببندید تا از تخم‌گذاری حشرات به خصوص مگس‌ها در داخل سطل زباله جلوگیری کنید. این کار باعث می‌شود که بوی بد داخل سطل هم کاهش پیدا کند.
دستان خود را تمیز نگه دارید و هر بار که به سطل زباله دست می‌زنید، آن‌ها را به دقت بشویید.
هر بار که زباله‌ها را تخلیه می‌کنید، سطل زباله را به دقت میکروب‌زدایی کنید تا بوی بد سطل هم کاهش پیدا کند. اسپری چند منظوره سطوح دامستوس برای تمیز کردن نقاط دور از دسترس ایده‌آل است. یادتان نرود که حتما در، پدال و دسته سطل زباله را هم با اسپری چند منظوره سطوح دامستوس تمیز و بهداشتی کنید و اجازه دهید تا سطل بعد از نظافت، خشک شود.
یادتان باشد که یکی از مهم‌ترین نکات برای داشتن خانه بهداشتی، تمیز و بهداشتی نگه داشتن سطل زباله و نابودی تمام میکروب‌ها در آن است. تمیز کردن خانه و داشتن محیط 100% بهداشتی با استفاده از محصولات حرفه‌ای کار آسانی است. فقط دقت کنید که موقع ضدعفونی کردن خانه با سفید کننده غلیظ دامستوس، حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید.
به اشتراک بگذارید:

پیغام بگذارید