پیشنهاداتی برای داشتن یک حمام بهداشتی با دامستوس

1396/03/30
پیشنهاداتی برای داشتن یک حمام بهداشتی با دامستوس

همه دوست دارند که حمام‌شان از تمیزی برق بزند. اما خیلی‌ها نظافت کردن حمام را دوست ندارند. خوشبختانه دامستوس کثیفی و میکروب‌ها را به سرعت از بین می‌برد. مراقب نظافت دستگیره سیفون و شیرآلات هم باشید و آن‌ها را با اسپری چند منظوره سطوح دامستوس تمیز کنید. به خصوص زمانی که یکی از اعضای خانواده دچار بیماری است، باید تمیز کردن خانه را بیشتر جدی بگیرید.

چند راهکار برای داشتن حمام بهداشتی با استفاده از دامستوس:

کپک‌های داخل حمام می‌توانند باعث آلرژی و حساسیت تنفسی شوند. پس با استفاده از اسپری چند منظوره سطوح دامستوس در گوشه‌های حمام حساب آن‌ها را برسید.
هر بار که دوش می‌گیرید، در حمام را باز بگذارید تا هوا به راحتی رفت‌وآمد کند. این کار کمک می‌کند تا حمام سریع‌تر خشک شده و سرعت رشد کپک کاهش پیدا کند. اگر حمام‌تان پنجره دارد، آن را هم باز کنید تا هوای حمام تروتازه شود.
صابون‌های قالبی به راحتی می‌توانند تبدیل به محلی برای انباشته شدن جرم و میکروب شوند. به همین دلیل استفاده از مایع دستشویی بهداشتی‌تر است. در صورت استفاده از صابون، هر چند وقت یک بار ظرف صابون را با سفید کننده غلیظ دامستوس تمیز و بهداشتی کنید.
اگر یکی از افراد خانواده دچار حالت تهوع یا دلپیچه است، بهتر است همه قسمت‌های توالت را به دقت با سفید کننده غلیظ دامستوس بشویید.
سفید کننده غلیظ دامستوس راه فاضلاب را هم باز می‌کند تا خیالتان راحت باشد که لوله‌ها جرم نمی‌گیرند و آب به راحتی جریان پیدا می‌کند.
از حوله‌های مجزا استفاده کنید. همچنین، اگر یکی از اعضای خانواده دچار عفونت است، لباس‌های او را جدا از بقیه خانواده بشویید.
به اشتراک بگذارید:

پیغام بگذارید