راهنمای شستن توالت به شیوه‌ای موثر و بهداشتی

1396/06/27
راهنمای شستن توالت به شیوه‌ای موثر و بهداشتی

همه ما دوست داریم که توالت خانه از تمیزی برق بزند. برای همین هم هست که راه‌های مختلف را امتحان می‌کنیم تا ببینیم کدام بهتر جواب می‌دهند. اما اگر از محصولات مناسب استفاده کنید، تمیز کردن توالت کار خیلی آسانی است. چیزی که به آن احتیاج دارید، یک جفت دستکش، یک فرچه توالت، یک اسفنج و البته یک مایع ضدعفونی کننده قوی مثل سفیدکننده غلیظ دامستوس و یک اسپری ضدعفونی کننده موثر مثل اسپری چند منظوره سطوح دامستوس و راهکارهای بهداشتی است.

 از کجا شروع کنیم؟

1- دستکش‌هایتان را دست کنید و یک بار سیفون را بکشید تا همه جای توالت مرطوب شود.
سفیدکننده غلیظ دامستوس را روی همه نقاط توالت بریزید. به خصوص مطمئن شوید که زیر توالت به خوبی به سفیدکننده آغشته شده است.
2- به کمک فرچه، همه قسمت‌های توالت را به خوبی تمیز کنید. طبق دستورالعمل روی بسته محصول ضدعفونی کننده عمل کنید. برای مثال، اگر از سفیدکننده غلیظ دامستوس استفاده می‌کنید، قبل از استفاده از فرچه، اجازه دهید سفیدکننده غلیظ دامستوس به مدت 15 دقیقه روی سطح باقی بماند.
3- یک بار دیگر سیفون را بکشید تا آلودگی‌ها شسته شوند. اگر نیاز است، یک بار مراحل 2 و 3 را تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه‌تان برسید.
4- برای شستن بیرون توالت فرنگی، از اسفنج و اسپری چند منظوره سطوح دامستوس استفاده کنید. بعد از آب کشیدن، بیرون توالت فرنگی را با دستمال خشک کنید.
5- به یاد داشته باشید که هیچ وقت مواد شوینده را با هم ترکیب نکنید! این کار ممکن است منجر به تولید گازهای سمی شود که می‌تواند به ریه شما آسیب برساند. بهتر است حین استفاده از مواد شوینده برای تمیز کردن خانه، در را باز بگذارید تا هوا وارد و خارج شود. داشتن خانه تمیز و بهداشتی کار ساده‌ای است و تنها با یک سری نکات پاکیزگی می‌توانید خانه بهداشتی داشته باشید.

به اشتراک بگذارید:

پیغام بگذارید