به وبسایت دامستوس ایران خوش آمدید

برای شروع، کمی از دامستوس برای شما می‌گوییم.
داستان محصول دامستوس برای اولین‌بار در سال ۱۹۲۹ میلادی در سوله باغی در نیوکاسل واقع در شمال انگلستان آغاز شد. این محصول زاییده فکر مکانیک و دندان پزشک ۲۵ ساله به نام ویلیام هندلی بود که محلول هیپوکلریت سدیم خود را برای استریل کردن خانه‌ها، به مردم فروخت.
در سال ۱۹۵۲، این محصول جایگاه خود را در بازار‌های داخلی با توانایی از بین بردن تمامی میکروب‌های شناخته شده پیدا کرد.
سال ۱۹۶۱، دامستوس توسط یونیلیور خریداری شد و توسعه جهانی آن آغاز شد.
از مهم‌ترین اقدامات مسئولیت‌های اجتماعی این برند می‌توان کمک به ارتقا سطح بهداشت زندگی بیش از ۲۸ میلیون نفر در جهان اشاره کرد.
تولید این محصول در جمهوری اسلامی ایران از سال‌ ۱۳۹۲ شمسی همراستا با استانداردهای جهانی شروع شد.

در ادامه مسئولیت‌های اجتماعی در سطح جهان، دامستوس به عنوان یکی از برندهای یونیلیور ایران در سال ۱۳۹۵ اقدام به تجهیز و بازسازی سرویس‌های بهداشتی 4۰۰ مدرسه محروم کشور را با همکاری و همدلی وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران و با هدف ارتقای سطح بهداشت مدارس و آگاهی دادن دانش‌آموزان کرد. در طول این پروژه صدها دانش‌آموز به امکانات بهداشتی مدارسشان دسترسی پیدا کردند و ۳۰۰٬۰۰۰ لیتر دامستوس به این مدارس محروم اهدا شد.

تا به امروز، دامستوس که یکی از برندهای یونیلیور است،‌ در سطح جهان به عنوان برترین سفید‌کننده غلیظ برای نابودی میکروب‌های سطوح شناخته می‌شود. از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول می‌توان به مقرون‌به‌صرفه بودن، قابل استفاده در فضاهای مختلف، ماندگاری طولانی‌تر روی سطوح و ۲ برابر سطح پوشش بیشتر اشاره کرد.