مایع سفید‌ کننده سبز دامستوس
۷۵۰ میلی‌ لیتر
با رایحه کوهستان

تمیزی و پاکیزگی حس فوق‌العاده‌ای است که به افراد آرامش و اطمینان می‌دهد، انتخاب شوینده مناسب شما را از بیماری و کثیفی محفوظ نگه می‌دارد. مایع سفیدکننده دامستوس سبز domestos یک تنه همه آلودگی‌ها را از بین می‌برد و هیچ جرم و میکروبی را به جا نمی‌گذارد. غلظت مایع شوینده دامستوس سبز، به این سفیدکننده قدرت پاک کنندگی قوی بخشیده است و یار و یاور شما در نظافت کل منزل‌تان است حتی  می‌توانید شستشوی کثیف‌ترین و حساس‌ترین نقاط منزل مثل سرویس بهداشتی را به عهده دامستوس سبز بگذارید مطمئن باشید خیلی خوب از عهده از بین بردن باکتری‌ها و قارچ‌های مضر در سرویس بهداشتی برمی‌آید. از مایع چندمنظوره دامستوس سبز می‌توانید در تمیز کردن سرویس بهداشتی، روشویی، تمیز کردن کاسه توالت، آشپزخانه و سینک ظرفشویی استفاده کنید.

 • سفیدکننده وضدعفونی‌کننده غلیظ و قدرتمند
 • نابودی سریع تمامی باکتری‌ها و ویروس‌ها
 • قابل‌استفاده در سطوح آشپزخانه (کاشی‌ها، سینک و …)، سرویس‌های بهداشتی، لکه‌زدایی و سفید کردن لباس‌ها
 • رایحه‌ی نسیم کوهستان و بدون بوی آزاردهنده

محصول را در محیط خنک و خشک نگه دارید. از دسترس کودکان دور نگه دارید. در صورت بلعیدن، فوراً به پزشک مراجعه کنید و بسته بندی محصول را به او نشان دهید.

 • رایحه: گیاهان کوهستانی
 • حجم: 750 میلی لیتر، 2000 میلی لیتر
 • سفیدکننده غلیظ سطوح، براق‌کننده، ضدعفونی کننده، لکه بر،جرم زدا
 • دارای درپوش محافظ کودک
 • سفیدکننده پارچه و لباس
 • سطوح سرویس بهداشتی، شیرآلات، آشپزخانه و لباس
مایع سفید‌کننده سبز دامستوس با رایحه و بوی کوهستان با ظرفیت 750 میلی لیتر
 1. سطح مورد نظر را از لکه‌ها و کثیفی‌های سطحی پیش‌تمیز کنید.
 2. اسپری دامستوس را به سمت سطح بگیرید و روی افشانه فشار دهید.
 3. محصول را به صورت یکنواخت و بهینه بر روی سطح پخش کنید.
 4. برای لکه‌های سخت‌تر، اسپری را روی لکه اعمال کنید و به مدت 5 دقیقه صبر کنید.
 5. سپس با یک پارچه یا اسفنج تمیز و با آب بشویید.
 6. پس از استفاده، درب محصول را به دقت ببندید و در محل خشک و خنک نگهدارید.

معمولا ترکیبات شیمیایی در شوینده‌های بهداشتی، بوی ناخوشایندی دارند و ممکن است این رایحه‌ها، برای مصرف کننده آزاردهنده باشند. رایحه خوشبوی گیاهان کوهستانی Mountain Breeze در دامستوس سبز، حین شستشو، بوی مطبوعی را در فضا پخش می‌کنند بنابراین می‌توانید به راحتی از آن برای شستشوی فضاهای مختلف استفاده کنید.

مایع سفیدکننده غلیظ دامستوس سبز سطوح سرویس بهداشتی، آشپزخانه، سینک ظرفشویی را تمیز می کند بدون اینکه به سطوح آسیب وارد کند. دامستوس سبز ملحفه‌ها را از چرک‌مردگی و کثیفی نجات می دهد. این محصول هرگونه آلودگی را از روی منسوجات پاک می‌کند. با دامستوس سبز تمام سطوح خانه و پارچه لباس‌های‌تان درخشان و تمیز می‌شوند. حتی مایع بهداشتی دامستوس سبز راهکار باز کردن راه آب های مسدود شده است و می‌تواند از عهده هر کاری برآید.

خرید آنلاین

خرید شوینده بهداشتی دامستوس سبز برای  هر خانه‌ای ضروری است چون می‌تواند هر سطحی را تمیز کند. با خرید دامستوس سبز می‌توانید سرویس بهداشتی، کف‌های سرامیکی، کاشی، سطوح آشپزخانه و کابینت را به سادگی تمیز کنید. این مایع سفیدکننده چندمنظوره حتی ریزترین باکتری‌ها را خیلی سریع از بین می‌برد و شما از تمیزی و درخشندگی فضای زندگی‌تان لذت خواهید برد.

محصولات مرتبط