کدام شوینده دامستوس یا سیف ؟

کدام شوینده بهتر است؟ دامستوس یا سیف؟
راهنمای محتوا

اگر با لکه‌های سرسختی روی سطوح یا دیوارهای منزل دست‌وپنجه نرم می‌کنید، احتمالاً باید به دنبال یک شوینده قدرتمند بگردید. در حال حاضر، ده‌ها مایع شوینده و پاک‌کننده در بازار وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم به 2 مورد پرفروش آنها اشاره کرده و با هم مقایسه کنیم. شوینده‌های خانگی سیف (Cif) و دامستوس (Domestos)، هر دو از محصولات کمپانی بزرگ یونیلور (Unilever) هستند که تحت نظارت برند جهانی یونیلیور در ایران تولید می‌شوند. هرکدام از این شوینده‌ها، مدل‌های مختلف و ویژگی‌های خاصی دارند. اما اینکه دامستوس بهتره یا سیف، سؤالی است که با مقایسه این دو محصول، به پاسخ آن خواهید رسید.

ویژگی_ها و کاربرد شوینده_های دامستوس
ویژگی_ها و کاربرد شوینده_های دامستوس

ویژگی‌ها و کاربرد شوینده‌های دامستوس

شوینده سطوح دامستوس، یکی از بهترین پاک‌کننده‌ها با خاصیت لکه‌بری بالا است که در ساخت آن، از یک فرمولاسیون خاص استفاده شده است. برای افزایش قدرت پاک‌کنندگی، مقداری (تقریباً 15 درصد) آب ژاول در ترکیبات شوینده چندمنظوره دامستوس استفاده شده است.

از شوینده دامستوس، برای تمیز کردن سطوح مختلف در آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و دیوارهای منزل، دیوارهای گچی استفاده می‌شود. علاوه بر این، می‌توانید از آن برای تمیز کردن پارچه‌ها و منسوجات نیز استفاده کنید. این شوینده، قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد و بدون آسیب رساندن به سطوح، انواع قارچ، چربی، کپک، میکروب و آلودگی را از سطح موردنظر شما پاک می‌کند.

قدرت پاک کنندگی شوینده های دامستوس تا حدی است که با مصرف چند اسپری روی سطح مورد نظر می توانید سطوح را کاملا پاک کنید. این شوینده ها دارای رایحه خوشبویی هستند و حین کار از رایحه خوشبوی آن لذت خواهید برد.

قابلیت و کاربرد شوینده‌های سیف

در پاسخ به این سؤال که دامستوس بهتره یا سیف، باید ویژگی‌های شوینده سیف را هم بررسی کنیم. انواع شوینده‌های سیف به کرم سیف و اسپری سیف دسته بندی می‌شوند که خاصیت پاک‌کنندگی و ضدعفونی قوی دارند.

شوینده چندمنظوره سیف، یکی از پاک‌کننده‌های قدرتمند است که با آن می‌توانید انواع منسوجات، سطوح چینی، دیواره‌های آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی را تمیز کنید. کرم‌های سیف قدرت زیادی در از بین بردن آلاینده ها و جرم های سطوح و سرسخت دارند. فقط کافیست مقدار کمی از کرم سیف را روی سطح مدنظر استفاده کنید تا به قدرت پاک کنندگی فوق العاده آن پی ببرید.

روی بسته‌بندی لکه بر سیف، برچسب «نهایت سرعت» درجه شده است و این یعنی، سیف می‌تواند در کمترین زمان، انواع لکه را از روی سطوح مختلف را پاک کند. البته از این شوینده نباید روی فرش دستباف، آلومینیوم، مرمر و کف‌پوش‌های لینولیوم استفاده شود؛ چون احتمال دارد که به سطح آنها آسیب بزند.

قابلیت و کاربرد شوینده_های سیف
قابلیت و کاربرد شوینده_های سیف

شباهت شوینده دامستوس و سفید

محصولات سیف و دامستوس هر دو قدرت پاک کنندگی قوی دارند و برای سطوح مختلف سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه به کار می روند. اسپری‌های چند منظوره دامستوس و سیف خاصیت ضدعفونی‌کننده و پاکسازی انواع سطوح را دارند. تنها با مصرف چند پاف می‌توانید به قدرت پاک‌کنندگی اسپری سیف و دامستوس پی ببرید. کرم سیف به بافت سطوح نفوذ می‌کند و سرسخت‌ترین لکه‌ها را از بین می‌برد.

تفاوت شوینده سیف و دامستوس

شوینده سیف و دامستوس با وجود شباهت‌های زیادی که با هم دارند اما تفاوت‌های بارزی هم در این دو شوینده ملاحظه می‌کنیم که به آن اشاره خواهیم کرد.

محصولات متنوع متناسب با سطوح مختلف و نوع کثیفی دامستوس و سیف
محصولات متنوع متناسب با سطوح مختلف و نوع کثیفی دامستوس و سیف

محصولات  متنوع متناسب با سطوح مختلف و نوع کثیفی

نکته قابل توجه اینکه محصولات سیف به صورت جداگانه برای تمیز کردن سطوح مختلف عرضه می‌شوند. برای تمیز کردن حمام و دستشویی و آشپزخانه می‌توانید از محصولات مورد نظر مخصوص سیف استفاده کنید. به طور مثال اسپری ضد چربی سیف متناسب برای  پاک کردن چربی‌ها طراحی شده است. اسپری چربی زدا و گاز پاک کن سیف در عرض چند دقیقه تمام چربی‌ها را از روی گاز و سطوح مختلف آشپزخانه بین می برد.

تمیز کردن سریع و آسان

علاوه بر آن در فرایند ساخت انواع مدل‌های سیف، از فناوری Power & shine استفاده شده است که علاوه بر تمیز کردن سطوح، مانع از ایجاد لکه‌های جدید می‌شود. این تکنولوژی باعث می‌شود که موقع تمیز کردن سطوح، نیازی به سایش زیاد سطح موردنظر نداشته باشید و در مدت زمان کمی، هرنوع آلودگی را برطرف کنید.

قیمت محصولات سیف و دامستوس

محصولات سیف و دامستوس با توجه به قدرت پاک کنندگی بالا و سرعت زیاد در تمیز کردن، قیمت مناسبی دارند و کاملا به صرفه هستند. بنابراین می‌توانید با اعتماد کامل در پاک کردن سطوح این دو محصول را خریداری کنید.

کدام شوینده بهترین انتخاب است

به‌طورکلی در این مطلب دو شوینده سیف و دامستوس را بررسی کر‌دیم اینکه دامستوس بهتره یا سیف، سؤالی است که ذهن بسیاری از خریداران را به خود درگیر کرده است. این دو شوینده قدرت پاک کنندگی مطلوبی دارند و برای  پاک کردن سطوح مختلف شامل آشپزخانه، هود، گاز، سرویس بهداشتی، حمام به کار می روند. بنابراین اثرگذاری هر دو شوینده برای جرم‌زدایی و لکه بری تاییده شده است و خرید هر دو محصول خیال تان را بابت کیفیت تمیز کردن سطوح مختلف آسوده می کند. در صورت تمایل می توانید از پک های  چندتایی سیف و دامستوس برای تمیز کردن سطوح مختلف استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرق سفیدکننده با جرم_گیر چیست؟

فرق سفید کننده با جرم گیر چیست؟

نظافت و ضدعفونی منزل مطمئن‌ترین راه برای جلوگیری از گسترش بیماری‌ها است. با تمیزکردن و ضدعفونی کردن سطوح با مواد شوینده‌ی قوی، به راحتی می‌توان